استراتژی

تدوین و ارائه استراتژی صحیح بازاریابی و ارتباطی از جمله تقسیم‌بندی بازار، هدف‌گذاری و جایگاه‌یابی، همچنین تحلیل مخاطبین هدف، تحلیل رفتار مصرف‌کننده، بازار و روند مصرف و خلق پیام مناسب براساس پارامترهای ارتباطی

ایده پردازی

ما در ویژن دارای یک گروه قدرتمند ایده‌پردازی هستیم که در کنار واحد استراتژی و پس از دریافت مفاهیم اصلی برند، با تشکیل اتاق‌های فکر، ایده‌های مختلفی را براساس رسانه‌هایی که وجود دارد، پیشنهاد می‌دهد. شعارها، تگ‌لاین‌ها، سناریوها و متن‌هایی که در تمامی رسانه‌های محیطی، دیجیتال و TVC ویژن وجود دارد، حاصل اندیشۀ خلاق تیم ایده‌پردازی ماست.

دیجیتال

ارائه راه‌حل‌های خاص برای هر پلتفرم تقریباً کار دائم ما بوده است. اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی، طراحی وب یا جستجوگرها. هدف ما این است که داستان‌ها و اهداف برند را به اشتراک بگذاریم و از این مسیر برندها را تقویت کنیم.

آتلیه

تلفیق سمت راست و چپ مغز در ویژن زمانی اتفاق می‌افتد که سیاست‌های بازاریابی یک برند تبدیل به تصاویر هنرمندانه‌ای می‌شود که جذابیت آن هر مخاطبی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. واحد آتلیه ویژن متشکل از هنرمندان خلاقی است که می‌توانند هر ایده‌ای را به تصویر درآورند تا در فضای مجازی و رسانه‌های محیطی به نمایش درآید. همچنین در آتلیه ما، طراحان برند و تصویرسازانی هستند که متخصص هویت بصری هستند و این از ابتدای مسیر همراه با کسب و کار خواهند بود.

BTL

 تبلیغات با روش BTL روشی مستقیم و متمرکز بر بخش مشخصی از مخاطبین است. به دلیل مستقیم و بی ‌واسطه بودنِ این نوع از تبلیغات و امکان برخورد مستقیم با مخاطب، امکان ایجاد رغبت برای خرید محصول در او بسیار زیاد است. ما در واحد BTL ویژن خدماتی همچون سمپلینگ، پورموشن، مرچندایزینگ یا چیدمان، برگزاری ایونت (رویداد)، برگزاری اکتیویشن‌های خلاقانه که به عنوان محتوا نیز قابل استفاده است، طراحی و ساخت ابزار تبلیغاتی در نقاط فروش، اجرای کمپین‌های مسئولیت اجتماعی (CSR) و اجرای گوریلا مارکتینگ را ارائه می‌دهیم.

تولید

واحد تولید ویژن متخصص در ساخت انواع تیزر تلویزیونی و رادیویی که در رسانه‌های تصویری استفاده می‌شود. همچنین برنامه‌های عکاسی، ساخت انواع موشن و انیمیشن جزو فعالیت‌های این واحد است. استفاده از امکانات بروز و حرفه‌ای و همچنین استودیوی مجهز به افزایش کیفیت و سرعت در ساخت بسیار تاثیرگذار است.