vision corp

درباره ما:

شرکت “آئینه تهران ویژن” از سال 1377 به عنوان یک آژانس تبلیغاتی شروع بکار کرد. از آبان ماه سال 1398 بود که تصمیم گرفتیم با تشکیل شرکت جدیدی بنام “vision creative group” یا “VCG” در کنار آئینه تهران ویژن، خدمات خود را به عنوان یک مجموعۀ “فول سرویس” ارتقاء دهیم تا بتوانیم هرگونه خدمات بازاریابی، برندینگ و تبلیغات را به مشتریان خود عرضه نمائیم.

تعهد و اشتیاق همیشگی ما در این صنعت، باعث شده است که اکنون در صدر فضای تبلیغاتی کشور باشیم و شاید همین موفقیت به ما انگیزه‌ای مضاعف داد تا با تاسیس “VCG”، با بهره‌گیری از متخصصان توانمند و باانگیزه، جذب مشتریان برتر و شاخص و همچنین راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی تاثیرگذار درصدد تاثیر و توسعه بر صنعت تبلیغات باشیم.

رویکرد ما:

اساس کار ما مبتنی بر راه‌حل‌های خلاق و استراتژیک است. شناخت صحیح برند براساس تحقیقات دقیق، خلق و تدوین رویکرد مناسب با توجه به هویت برند و ارائۀ راهکارهای مناسب و کامل براساس اهداف پیش‌رو.

قابلیت های ما:

تدوین و ارائه استراتژی صحیح بازاریابی و ارتباطی از جمله تقسیم‌بندی بازار، هدف‌گذاری و جایگاه‌یابی، همچنین تحلیل مخاطبین هدف، تحلیل رفتار مصرف‌کننده، بازار و روند مصرف و خلق پیام مناسب براساس پارامترهای ارتباطی

ما در ویژن دارای یک گروه قدرتمند ایده‌پردازی هستیم که در کنار واحد استراتژی و پس از دریافت مفاهیم اصلی برند، با تشکیل اتاق‌های فکر، ایده‌های مختلفی را براساس رسانه‌هایی که وجود دارد، پیشنهاد می‌دهد. شعارها، تگ‌لاین‌ها، سناریوها و متن‌هایی که در تمامی رسانه‌های محیطی، دیجیتال و TVC ویژن وجود دارد، حاصل اندیشۀ خلاق تیم ایده‌پردازی ماست.

ارائه راه‌حل‌های خاص برای هر پلتفرم تقریباً کار دائم ما بوده است. اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی، طراحی وب یا جستجوگرها. هدف ما این است که داستان‌ها و اهداف برند را به اشتراک بگذاریم و از این مسیر برندها را تقویت کنیم.

تلفیق سمت راست و چپ مغز در ویژن زمانی اتفاق می‌افتد که سیاست‌های بازاریابی یک برند تبدیل به تصاویر هنرمندانه‌ای می‌شود که جذابیت آن هر مخاطبی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. واحد آتلیه ویژن متشکل از هنرمندان خلاقی است که می‌توانند هر ایده‌ای را به تصویر درآورند تا در فضای مجازی و رسانه‌های محیطی به نمایش درآید. همچنین در آتلیه ما، طراحان برند و تصویرسازانی هستند که متخصص هویت بصری هستند و این از ابتدای مسیر همراه با کسب و کار خواهند بود.

تبلیغات با روش BTL روشی مستقیم و متمرکز بر بخش مشخصی از مخاطبین است. به دلیل مستقیم و بی ‌واسطه بودنِ این نوع از تبلیغات و امکان برخورد مستقیم با مخاطب، امکان ایجاد رغبت برای خرید محصول در او بسیار زیاد است.

ما در واحد BTL ویژن خدماتی همچون سمپلینگ، پورموشن، مرچندایزینگ یا چیدمان، برگزاری ایونت (رویداد)، برگزاری اکتیویشن‌های خلاقانه که به عنوان محتوا نیز قابل استفاده است، طراحی و ساخت ابزار تبلیغاتی در نقاط فروش، اجرای کمپین‌های مسئولیت اجتماعی (CSR) و اجرای گوریلا مارکتینگ را ارائه می‌دهیم.

واحد تولید ویژن متخصص در ساخت انواع تیزر تلویزیونی و رادیویی که در رسانه‌های تصویری استفاده می‌شود. همچنین برنامه‌های عکاسی، ساخت انواع موشن و انیمیشن جزو فعالیت‌های این واحد است. استفاده از امکانات بروز و حرفه‌ای و همچنین استودیوی مجهز به افزایش کیفیت و سرعت در ساخت بسیار تاثیرگذار است.

فلسفه ویژن:

در طراحی هویت بصری VCG و آئینه تهران ویژن از تصویر دو طرف مغز انسان استفاده شده است. به این شکل که سمت چپ نشانگر بخش منطقی (آئینه تهران) در نظر گرفته شده است که با فرآیندهای منطق و اعداد و ارقام سرکار دارد و سمت راست آن نشانگر بخش خلاق و احساسی (VCG) است که بیشتر بر خلاقیت و استفاده از پارامترهای هنری تاکید دارد.