چالش پروژه

بتیس از مادری به نام ببک متولد شده است که با ورود این مجموعه به عرصه مدیریت بتیس ، این برند با تغییرات بنیادین در ساختار و نحوه عرضه مواجه شد . تغییراتی که نوید بخش حضور قدرتمند نام بتیس در بازار داخلی ایران بود .

با گسترش فعالیت های بتیس این نام از ببک جدا شده و امروزه به عنوان شرکتی مستقل ، جوان و پویا با نیروی متعهد و آموزش دیده به فعالیت خود ادامه می دهد .

چالش بتیس عدم آشنایی مخاطبین با برند بود و برای ایجاد این آگاهی و با توجه به امکانات و محدودیت‌های خود، فضای مجازی به عنوان رسانه اصلی خود انتخاب نمود

دیجیتال

با توجه به فعالیت جدید بتیس که نیاز به برندینگ محصولات جدید خود داشت یک برنامه ریزی سه ماهه دیجیتال طراحی کمپین های برندینگ و فروش صورت گرفت که در پلتفرم اینستاگرام اجرا شد و همزمان استفاده از اینفلوینسرها و تبلیغات اینستاگرام منجر به افزایش چشمگیر فالور و میزان تعامل مخاطب شد.

استراتژی:

استراتژی اصلی ایجاد آگاهی با کمک کمپین های مختلف در شبکه‌های اجتماعی و مشارکت بیشتر مخاطبین با برند بوده است. لازم به ذکر است در شروه پروژه برند بتیس دارای صفحه مشخص در فضای مجازی نبود و این صفحه توسط VCG راه‌اندازی و مدیریت شده است

رسانه: رسانه محیطی / بازاریابی دیجیتال